MI TOP s.r.o.


Prejsť na obsah

bezškárové podlahové systémy

NAŠA PONUKA

bezškárové podlahové systémy

V rôznych oblastiach stavebníctva sú na podlahové systémy kladené rovnaké požiadavky: bezproblémová a bezpečná prevádzka.
Len správne navrhnutý a zrealizovaný podlahový systém garantuje dlhodobé použitie, bezpečné pracovné prostredie a minimalizuje riziko úrazu.
MI Top s.r.o. ponúka rôzne riešenia povrchových úprav s maximálnou variabilitou, presne na mieru podľa špecifických požiadaviek rôznych odvetví priemyslu a občianskych stavieb.

Vlastnosti, ako vysoká mechanická a chemická odolnosť v kombinácii s rôznymi stupňami protišmykovosti, v rôznych farebných odtieňoch a stupňoch lesku určite splnia Vaše predstavy a požiadavky. Z rôznych systémov je potrebné nájsť ten najvhodnejší a určiť vyvážený pomer medzi požiadavkami, vlastnosťami podlahy, finančnými nákladmi, časom a dobou realizácie.
Všetky materiály s ktorými pracujeme sú certifikované v rámci požiadaviek EÚ a vyrábajú sa v súlade so systémami kvality ISO 9001:2000 a ISO 14001:1996.
Široký výber rôznych typov podlahových systémov od renomovaných svetových výrobcov zabezpečuje aj splnenie špeciálnych požiadaviek užívateľov – aplikácie podláh aj na vlhké betónové podklady, rýchlo vytvrdzujúce podlahové systémy, odolnosť voči extrémnym zaťaženiam a pod.

- podlahové systémy pre priemysel a skladové priestory -

epoxidové a polyuretánové stierky a nátery, polymérbetónové stierky,
Požiadavky na dlhú životnosť, odolnosť voči tlaku, veľkému mechanickému zaťaženiu, voči obrusovaniu, pojazdu mechanizmov, odolnosť voči pôsobeniu chemikálií, ropných produktov a pod.
- podlahové systémy pre potravinárstvo –
epoxidové a polyuretánové stierky a nátery, polymérbetónové stierky,
Predovšetkým v oblasti potravinárskeho priemyslu je hygiena najvyššou prioritou,
pri podlahách sa kladú zvýšené požiadavky na hygienu, podlahy musia mať povrch bez pórov, musia vydržať pôsobenie agresívnych čistiacich prostriedkov, často veľmi vysokých teplôt, musia mať vysokú protišmykovosť, odolnosť voči nárazom,

- antistatické podlahové systémy –

epoxidové, polyuretánové a polymérbetónové stierky,
Základnou požiadavkou u uvedených systémov je schopnosť podlahy odviesť elektrostatický náboj. V priemyselných objektoch sa k tejto požiadavke pripájajú aj požiadavky na odolnosť voči obrusovaniu, veľkému zaťaženiu, pojazdu mechanizmov, odolnosť voči pôsobeniu chemikálií a pod.

- podlahové systémy pre zdravotníctvo, sociálne služby –

epoxidové a polyuretánové strierky a nátery,
Pri uvedených typoch podláh je vysoký dôraz kladený hlavne na čistiteľnosť a hygienickú nezávadnosť podláh, odolnosť voči chemickému zaťaženiu, nešmykľavosť, pohodu pri chôdzi a estetický vzhľad.

- podlahové systémy pre školstvo, obchodné prevádzky,–

epoxidové a polyuretánové stierky a nátery,
Pri uvedených typoch podláh je vysoký dôraz kladený hlavne na čistiteľnosť, nešmykľavosť, pohodu pri chôdzi a estetický vzhľad.

- podlahové systémy pre parkovacie domy a garáže –
viacvrstvové epoxidové a polyuretánové systémy,
Požiadavky kladené predovšetkým na kompaktnosť systémov a odolnosť voči vzniku trhlín, odolnosť voči oderu, mechanickému zaťaženiu, ropným produktom, rozmrazovacím soliam a pod.

O NÁS | NAŠA PONUKA | CERTIFIKÁTY | FOTOGALÉRIA | KONTAKT | MAPA STRÁNOK


Naspäť na obsah | Späť na hlavné menu